TURI LIETAS SASNIEDZAMAS!

Auto turētāji
Elektronisko ierīču (mobilie tālruņi, viedtālruņi, planšetdatori, GPS navigācijas ierīces, MP3 atskaņotāji, monitori u.c.) turētāji, kas paredzēti šo ierīču ērtai un drošai izvietošanai un izmantošanai transporta līdzekļa (auto) salonā, parasti tiek saukti par auto turētājiem.

Divu montāžas elementu risinājuma gadījumā turētājs tiek pievienots/piestiprināts montāžas platformai ProClip. Turētāji var būt bez ierīces uzlādes iespējas (pasīvais turētājs/passive holder), ar uzlādes iespēju no auto “piepīpētāja” vai USB ligzdas (aktīvais turētājs ar uzlādi no “piepīpētāja”/active holder with cigarette lighter plug), ar uzlādes iespēju no auto elektrobarošanas tīkla (aktīvais turētājs fiksētai montāžai/active holder for fixed installation). Turētāji parasti ir aprīkoti ar t.s. šarnīrsavienojumu (tilt swivel), kas dod iespēju mainīt turētāja leņķi vertikālā un/vai horizontālā plaknē.

Turētāji bez tam var būt arī:
- Polsterēti (Padded);
- Regulējami (Adjustable);
- Regulējami, izmantojami viedtālruņiem ar apvalku vai somiņu (Adjustable, fits for devices with skin or case);
- Ar iespēju elektronisko ierīci drošāk izmantot vertikālā vai horizontālā stāvoklī (For a more secure upright and horizontal position);
- Paredzēti kabeļu piestiprināšanai (Holders for cable attachment) u.c..

Pasīvie turētāji
Pasīvais turētājs dod iespēju elektronisko ierīci izvietot un nostiprināt noteiktā vietā auto salonā (t.i., vietā, kur uzstādīta ProClip montāžas platforma). Iekārta vienmēr būs labi pārskatāma un sasniedzama.
Ja nepieciešama ierīces uzlāde, tai atrodoties turētājā, var izmantot atsevišķu uzlādes iekārtu, kas paredzēta konkrētās ierīces uzlādei no auto “piepīpētāja” vai USB ligzdas. Šī varianta trūkums – uzlādes iekārtas kabeļa spraudņa pievienošana ierīcei un atvienošana no tās.Ja nepieciešama ērtāka ierīces uzlāde, tai atrodoties turētājā, jāizvēlas kāds modelis no aktīvo turētāju klāsta!
Zemāk attēlos – pasīvie turētāji viedtālrunim Apple iPhone 7 (polsterēts, ražotāja kods 511660 un regulējamais viedtālrunim ar apvalku, ražotāja kods 511666).

 

Izvēloties regulējamo turētāju, jāņem vērā, ka to atvēruma platumu var regulēt noteiktās robežās. Tā turētāja modeļa 511666 atvēruma platumu var regulēt robežās no 62mm līdz 77mm (tātad viedtālruņa platumam ar vai bez apvalka jābūt šajās robežās), pie tam tas paredzēts viedtālruņiem, kuru biezums ir robežās no 2mm līdz 10mm. Ražotājs piedāvā vairākas regulējamo turētāju modifikācijas – dažādiem viedtālruņu platuma un biezuma izmēriem.

Aktīvie turētāji ar uzlādi no auto “piepīpētāja” vai USB pieslēgumligzdas
Aktīvais turētājs ar uzlādi no auto “piepīpētāja” vai USB pieslēgumligzdas nodrošinās elektroniskās ierīces automātisku uzlādi, tiklīdz tā tiks ievietota turētājā (uzlādes vadam jābūt pieslēgtam auto “piepīpētāja” vai USB pieslēgumligzdai). Šī turētāja modeļa izmantošana izslēdz nepieciešamību veikt jebkādas manuālas darbības ar uzlādes iekārtas kabeļa spraudni, ievietojot ierīci turētājā un izņemot to.
Zemāk attēlos: pa kreisi - polsterēts aktīvais turētājs viedtālrunim iPhone 7 (ražotāja kods 521660), pa labi – viedtālruņa uzlādi var veikt divos veidos : 1) uzlādes vads tiek pieslēgts auto “piepīpētāja” pieslēgumligzdai, 2) uzlādes vads tiek pieslēgts auto USB pieslēgumligzdai.

 

Aktīvie turētāji fiksētai montāžai
Ja neapmierina turētāja uzlādes kabeļa esamība auto salonā redzamā vietā, var izvēlēties aktīvo turētāju fiksētai montāžai, kas dod iespēju uzstādīt turētāju auto salonā bez vizuāli redzamiem kabeļiem (turētāja uzlādes kabelis tiek “paslēpts” auto paneļa iekšpusē, pieslēdzot to auto elektrobarošanas tīklam). Elektroniskās ierīces uzlāde tiek nodrošināta automātiski, to ievietojot turētājā pie ieslēgtas auto aizdedzes.
Fiksētās montāžas aktīvo turētāju uzstādīšanu ieteicams veikt autorizētos auto servisos!

Attēlos zemāk:
- pa kreisi : polsterēts aktīvais turētājs ar fiksēto montāžu Apple iPhone 7 viedtālrunim, ražotāja kods 527660;
- pa labi : regulējams aktīvais turētājs ar fiksēto montāžu Apple iPhone 7 viedtālrunim, ražotāja kods 527666.

 

Firma Brodit AB izgatavo arī turētājus (pasīvos, aktīvos ar uzlādi no „piepīpētāja”, aktīvos ar fiksēto montāžu, ar slēdzeni u.c.) virknei populārāko planšetdatoru modeļu, piemēram, Apple iPAD Pro, iPAD Air 2, iPAD Mini; Samsung Galaxy Tab A, Galaxy Tab S2; Huawei Media Pad T1 u.c..

Tā kā arī planšetes var tikt mainītas, uzmanības vērti varētu būt regulējamie turētāji planšetēm. Nesen ražotājs sācis piedāvāt trīs modifikāciju pasivos regulējamos turētājus planšetēm. Zemāk attēlos – pasīvais regulējamais turētājs planšetēm, ražotāja kods 511848. Turētājs der planšetēm, kam vienas malas izmērs ir robežās no 120mm līdz 150mm.

 

Pārējās divas šo regulējamo pasīvo turētāju modifikācijas:
- 511849 : planšetēm ar vienas malas izmēru robežās no 140mm līdz 195mm;
- 511850 : planšetēm ar vienas malas izmēru robežās no 180mm līdz 230mm.

Tā kā planšetes tiek izmantotas ne tikai transporta līdzekļos, bet arī mājas vai biroja apstākļos, ražotājs piedāvā tādus produktus kā:
- Multistendi (MultiStand), planšetes ērtai novietošanai uz galda vai citas līdzenas virsmas (zemāk attēlā pa kreisi – multistends, paredzēts planšetēm ar vienas malas izmēru robežās no 140mm līdz 195mm, ražotāja kods 215867);
- Montāžas platforma Pedestal Mount ar planšetes turētāju, planšetes izmantošanai uz jahtām, motorlaivām, veikalos un citur, ja nepieciešama stingra planšetes turētāja fiksācija (zemāk attēlā pa labi – montāžas platforma Pedestal Mount ar planšetes turētāju, kas paredzēts planšetēm ar vienas malas izmēru robežās no 120mm līdz 150mm, ražotāja kods 215855).

 

Lai izvēlētos sev nepieciešamo(-s) Brodit piederumu(-s), lūdzu, izmantojiet ražotāja mājas vietni www.brodit.com . Lai atrastu nepieciešamo turētāju ierīcei, ko plānojat izmantot transporta līdzeklī, jāizmanto ražotāja mājas vietnes sadaļa „Find holders for your device”, izvēloties ierīces ražotāja zīmolu (select brand). Izvēloties konkrētu modeli, tiks norādīti visi šai ierīcei pieejamie turētāju veidi un attiecīgie ražotāja kodi. Atliek vien izvēlēties sev piemērotāko.

Plašā Brodit piederumu klāsta dēļ piederumu iegāde iespējama tikai ar iepriekšēju pasūtījumu!
Pasūtījumu pieteikšanai lūgums izmantot e-pasta adreses: locmelis.aleksandrs@inbox.lv vai aleksandrs.locmelis@gmail.com , kā arī shop@xpda.lv

Papildus tam var izmantot arī ražotāja mājas vietnes sadaļas PRODUCTS un SPECIAL SOLUTIONS, lai atrastu sev nepieciešamo Brodit piederumu.

Informācijai izmantoti firmas Brodit AB vietnē www.brodit.com pieejamie dati.