TURI LIETAS SASNIEDZAMAS!

Zviedrijas firma Brodit AB, kas dibināts 1983.gadā, jau vairāk kā 30 gadus izstrādā un izgatavo piederumus plaša spektra elektronisko ierīču* uzstādīšanai dažādos transporta līdzekļos (auto), nodrošinot to ērtu un drošu izmantošanu transporta līdzekļa salonā. Visplašākais pielietojums šiem piederumiem ir vieglo automašīnu salonos.*elektroniskās ierīces – mobilie vai viedtālruņi, planšetdatori, GPS navigatori, monitori, 2-way rācijas, MP3 atskaņotāji, maksājumu termināļi u.c. ierīces, ko lietotājs izmanto, pārvietojoties transporta līdzeklī.

“TURI LIETAS SASNIEDZAMAS” – tāds ir ražotāja moto! Un tiešām – izmantojot uzņēmuma Brodit AB ražotos piederumus, elektroniskās ierīces, kas tiek izmantotas, Jūsu transporta līdzekļa salonā būs ērti sasniedzamas un droši lietojamas!

Brodit AB piederumi Latvijas tirgū ir pieejami jau vairāk kā 20 gadus, no tiem pieprasītākie ir:

Elektronisko ierīču turētājus bieži vien mēdz dēvēt arī par auto turētājiem.

Montāžas platforma ProClip kalpo kā pamatelements konkrētas elektroniskās ierīces turētāja nostiprināšanai un izvietošanai auto salonā. Elektroniskās ierīces turētājs tiek piestiprināts ar tā komplektā esošo skrūvju palīdzību montāžas platformai ProClip.

Brodit divu elementu montāžas risinājums
Brodit divu elementu montāžas risinājums paredz divu veidu piederumu izmantošanu to uzstādīšanai auto salonā: montāžas platformu ProClip un elektroniskās ierīces turētāju.
Brodit divu elementu montāžas risinājuma izmantošana transporta līdzeklī nodrošinās:

To, cik vienkāršs savā būtībā ir Brodit divu elementu montāžas risinājums, var aplūkot ražotāja vietnē, izmantojot saiti: http://www.brodit.com/howdoproduct.html vai redzamajā attēlā:

 

Brodit divu elementu montāžas risinājums var tikt izmantots uzstādīšanai uzņēmumu un privātajos auto, taksometros, kravas pārvadātājos, mežistrādes u.c. transporta līdzekļos.

Brodit divu elementu montāžas piederumu iegāde – tā faktiski ir ilgtermiņa investīcija Jūsu drošībai un ērtībām!

Citi Brodit AB ražotie piederumi izmantošanai transporta līdzekļos
Uzņēmums Brodit AB piedāvā vēl virkni citu piederumu:

  1. Pagalvju stiprinājumus kā montāžas risinājumu planšetdatoru turētājiem (Mounting Solutions for tablets in cars – Headrest Mounts).
  2. Montāžas risinājumus masīvām ierīcēm (Mounting Solutions for Rugged Devices).
  3. Ļoti izturīgu modulāro montāžas platformas sistēmu Pedestal Mounts. Sistēmas sastāvdaļas ir izgatavotas no alumīnija, līdz ar to šo sistēmu var izmantot lielāka izmēra elektroniskām ierīcēm (planšetes, monitori, maksājumu termināli u.c.), ko nepieciešams droši un stabili fiksēt konkrētā vietā. Sistēma paredzēta montāžai uz gludām virsmām, cauruļveida vai stabveida konstrukcijām, līdz ar to tā dažādās variācijās ir izmantojama lielgabarīta transporta līdzekļos (traktoros, pacēlājos, kravas auto), uz jahtām un kuģiem, veikalos un kioskos, konferenču, izstāžu un sporta zālēs. Sistēmas alumīnija detaļas nepieciešamajā konfigurācijā ir viegli saskrūvējamas un sazobējamas, tāpat arī viegli izjaucamas.
  4. Cauruļveida stiprinājumus motocikliem un velosipēdiem (Motorcycle and pipe mounts).
  5. Šarnīrsavienotājus (Tilt Swivel), montāžas plates (Mounting Plates), montāžas adapterus (Mounting Adapters) un citus piederumus.

Kā atrast, izvēlēties, pasūtīt un saņemt nepieciešamos Brodit piederumus?
Lai atrastu un izvēlētos sev nepieciešamos Brodit piederumus, lūdzu, apmeklējiet ražotāja mājas vietni www.brodit.com .
Katram piederumam ražotājs piešķir sešzīmju kodu. Izvēlētā piederuma ražotāja kodu nepieciešams norādīt, veicot pasūtījumu.
Pasūtījumu pieteikšanai lūgums izmantot kādu no zemāk norādītajām e-pasta adresēm: locmelis.aleksandrs@inbox.lv vai aleksandrs.locmelis@gmail.com .
Brodit piederumu piegādes laiks no ražotāja noliktavas Zviedrijā uz LMT Retail&Logistics SIA noliktavu Rīgā – vidēji 10 kalendāro dienu laikā no brīža, kā ražotājs ir saņēmis pasūtījumu. Šis piegādes laiks nedaudz ilgāks ir vasaras periodā, no 27. līdz 32. nedēļai, kad Zviedrijā ir atvaļinājumu laiks.
Pasūtījumi ražotājam tiek nosūtīti vidēji reizi divās nedēļās, ja nepieciešams – arī biežāk.
Pasūtīto piederumu saņemšana – kādā no LMT klientu centru veikaliem Rīgā vai citās Latvijas pilsētās (pēc klienta izvēles). Informācija par LMT klientu centriem – LMT mājas vietnē www.lmt.lv .
Kad pasūtītie piederumi no LMT Retail&Logistics SIA noliktavas tiek nosūtīti uz klienta izvēlēto LMT klientu centra veikalu, klients par to papildus tiek informēts ar īsziņas vai e-pasta starpniecību.
Samaksa par pasūtītajiem piederumiem – saņemot tos LMT klientu centra veikalā. Lielāku pasūtījumu gadījumā klientam var tikt nosūtīts priekšapmaksas rēķins.
Piederumu cenā ir ietvertas loģistikas izmaksas un pievienotās vērtības nodoklis.
Veicot pasūtījumu, lūgums norādīt – pasūtāmo Brodit piederumu ražotāja sešzīmju kodu, piederumu skaitu, klienta vārdu un uzvārdu (ja pasūtītājs ir uzņēmums, tad uzņēmuma nosaukumu un kontaktpersonu), ērtāko pasūtījuma saņemšanas vietu (konkrētu LMT klientu centra veikalu), e-pasta adresi un/vai tālruņa numuru saziņai.
Ja nepieciešama papildus informācija saistībā ar Brodit piederumiem (ieteikumi par piederumu izvēli, konkrētu piederumu cenas, pasūtījumu veikšanu, piegādes termiņiem, apmaksas noteikumiem u.c.), lūdzu – rakstiet uz kādu no norādītajām e-pasta adresēm vai zvaniet (tālrunis saziņai – 29248204).

Informācijai izmantoti ražotāja vietnē www.brodit.com pieejamie dati un attēli.